Kaip lankytojų patikrą padaryti veiksmingesnę per artimiausias 24 val.?

Smulkių organizacinių darbų krūva priverčia susimąstyti, kaip veiksmingiau atlikti šiuos darbus ir susidėlioti juos taip, kad likusį laiką būtų galima skirti esminėms veikloms, tokioms kaip plėtros planavimas ir taupymas?
Su panašiomis problemomis susidūrė beveik kiekvienas iš 8 tūkstančių mūsų dabartinių klientų. Žinome, jog bet kurio, netgi mažiausio renginio planavimas reikalauja didelių pastangų bei ypatingo dėmesio.
Mūsų siūlomų apyrankių naudojimas nepanaikins visų išvardytų problemų, tačiau galime užtikrinti, kad didelė naštos dalis nusiris nuo pečių, o ir darbuotojų reikės kur kas mažiau. Kontrolinės juostelės užtikrins žmonių srauto reguliavimą, žinosite jų kiekį, o taip pat galėsite sugrupuoti bei atskirti renginio lankytojus. Siūlomas juosteles galite personalizuoti, papuošę jas logotipu taip pagerindami prekinio ženklo žinomumą. Užtikriname, kad 98% gaminamų apyrankių, su spauda ar be jos, išsiųsime per artimiausias 24 valandas!

Savybės 

Priežastys, dėl kurių VERTA UŽSAKYTI PAS MUS

Siūlomas prekes gaminame patys – be jokių tarpininkų –, taigi užtikriname geriausią kainą ir aukštos kokybės medžiagas.

Dėl šios priežasties netgi 98% užsakymų pasiekia klientus jau kitą dieną!

Mūsų gaminamos ir siūlomos prekės pasižymi nepriekaištingos kokybės, patvaria ir lengvai įskaitoma spauda. Esame vieninteliai visoje Lenkijoje, gaminantys vienkartines „Tyvek“ juosteles. Be to, gaminame „Cinta“ apyrankes iš mūsų sukurtos unikalios Cinta® medžiagos.

Daugiau apie mus

Mumis pasitiki daugiau negu 8000 Lenkijos ir užsienio įmonių

[instagram-feed includewords=”#opaskityvek”]