Apie mus

Internetinė svetainė: https://cintapunto.lt.

Kokius asmeninius duomenis renkame ir kodėl tai darome?

Komentarai

Norėdami aptikti elektroninį šlamštą, renkame svetainės lankytojų komentarų duomenis, IP adresą bei naršyklės duomenis.

Anonimišką ženklų santrauką, sudarytą iš jūsų el. pašto adreso, pasiliekame teisę nusiųsti patikrai į „Gravatar“ tarnybą (siekdami patikrinti, ar naudojate savo el. paštą). Su „Gravatar“ privatumo politika galite susipažinti čia: https://automattic.com/privacy/.
Patvirtinus komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma viešai (komentaro kontekste).

Duomenys

Registruotiems svetainės vartotojams, norintiems apsaugoti asmeninius duomenis, rekomenduojama nekelti nuotraukų su EXIF vietos žymomis, kadangi kiti svetainės lankytojai iš šių nuotraukų nesunkiai nustatys tikslius buvimo vietos duomenis.

Duomenys

Svetainėje naudojami slapukai padės išvengti papildomo informacinių laukelių pildymo.
Palikę komentarą, galite išsaugoti laukeliuose įvestą informaciją: vardą, el. paštą ir internetinės svetainės adresą. Taip išvengsite pakartotino laukelių pildymo – kitą kartą jie bus užpildomi automatiškai. Šie slapukai galioja metus.

Apsilankius svetainės puslapyje, sukursime laikiną slapuką, kad patikrintume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nerenka asmeninių duomenų ir bus pašalintas uždarius naršyklės langą.

Prisijungimo slapukai išsaugo prisijungimo informaciją ir ekrano parinkčiųduomenis. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Pažymėjus parinktį „Prisiminti mane“, prisijungimas galios dvi savaites. Atsijungus nuo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Redaguojant ar skelbiant informaciją, naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas.Šis slapukas nerenka duomenų, tiesiog nurodo redaguotos nuorodos ID. Slapukas galioja 1 dieną.

Trečiosios šalys

Dalis svetainėje rodomo turinio, taip vadinami „įtaisytieji elementai“, gali priklausyti trečiosioms šalims, pvz., skelbimai, paveikslėliai, vaizdo įrašai ir t. t. Tokiu atveju slapukai veikia tarsi vartotojas būtų tiesiogiai apsilankęs konkrečioje svetainėje.

Jeigu esate registruotas vartotojas, svetainė pasilieka teisę naudoti slapukus, stebėti ir rinkti asmens duomenis bei kitą informaciją apie jūsų pasirinkimus svetainėje.

Asmens duomenų tvarkymas ir analizė

Kam teikiame jūsų duomenis?

Kiek laiko saugomi duomenys?

Komentarai, jų turinys ir metaduomenys saugomi neapibrėžtą laiką. Dėl to greičiau atpažįstame ir patvirtiname parašytus komentarus.

Visi asmeniniai registruotų vartotojų duomenys saugomi. Kiekvienas vartotojas gali peržiūrėti, redaguoti arba ištrinti asmeninę informaciją (išskyrus vartotojo vardą). Svetainės administratoriai gali peržiūrėti ir redaguoti pateiktą informaciją.

Kokios yra jūsų teisės?

Jeigu esate susikūrę vartotojo paskyrą ar pridėjote komentarą, turite teisę reikalauti prieigos prie asmens duomenų. Galite reikalauti, kad jūsų duomenys būtų panaikinti.
Šios taisyklės netaikomos asmens duomenims, kurie saugomi dėl administracinių, teisinių ar saugumo reikalavimų.

Automatinė šlamšto aptikimo funkcija gali tikrinti neprisijungusių vartotojų komentarus.

Papildoma informacija

Mūsų įsipareigojimai ir veiksmai, jei pažeidžiamas duomenų privatumas.

Iš kokių trečiųjų šalių gaunami duomenys?

Kokiais tikslais gali būti naudojami vartotojo duomenys?

Informacijos atskleidimo reikalavimai